6 Eylül 2010 Pazartesi

3 Eylül 2010 Gösterime Giren Filmler

JOHN RABE (SON KAHRAMAN)
Yönetmen----Florian Gallenberger
Oyuncular-----Ulrich Tukur, Daniel Brühl, Steve Buscemi, Anne Consigny
Filmin Türü---Dram/Savaş/Biyografi/Tarihi
Offical Site----http://www.johnrabe.de/
Filmin Konusu-Japonların, Çin Halk Cumhuriyeti’nin eski başkenti olan Nanking’i ele geçirmeleri sırasındaki 6 haftalık sürede acımasız saldırılar sonucunda sayısı bilinmeyen erkek, kadın ve çocuk katledilir. Bütün dünya bu olayı şok ile karşılar ve çoğunluk sessiz kalmayı tercih ederken, bazıları ise bir şeyler yapmayı tercih eder. Bunlardan birisi de Alman mühendis John Rabe’dir.


GOING THE DISTANCE (SENİ UZAKTAN SEVMEK)
Yönetmen----Nanette Burstein
Oyuncular-----Drew Barrymore, Justin Long, Jason Sudeikis, Charlie Day
Filmin Türü---Komedi/Romantik
Offical Site----http://going-the-distance.warnerbros.com/
Filmin Konusu-Erin’ın kıvrak zekâsı ve süzgeçten geçmemiş dürüstlüğü, bekârlığa yeni adım atmış olan Garrett’ı etkisi altına alır. Aralarındaki elektrik bir yaz aşkının ateşini yakar ama her ikisi de bu ilişkinin Erin’ın San Fransisco’daki evine dönmesi ve Garrett’ın işi için New York’ta kalmasıyla biteceğini düşünmektedir. Ne var ki, ikisi de ilişkiyi bitirme konusunda kararsız kalırlar.


ADI AŞK BU EZİYETİN
Yönetmen----Suat Oktay Şenocak
Oyuncular-----Yusuf Günay Güney, Altuğ Görgü, Murat Liman, Arzu Tan Bayraktutan
Filmin Türü---Spor
Offical Site----http://www.camcifilmi.com/
Filmin Konusu-Gerçek taraftarlığı ve taraftar ruhunu anlatan film sinemaseverleri futbol aşkıyla tanıştırmaya hazırlanıyor. Filmde, geçtiğimiz sezon süper ligde Bursaspor’u şampiyonluğa ulaştıraran teknik direktör Ertuğrul Sağlam’da rol aldı. Başta Bursa olmak üzere Eskişehir ve İstanbul’da çekimleri tamamlanan filmin galası Bursa’da yapılacak.


MACHETE (USTURA)

Yönetmen----Robert Rodrigez
Oyuncular-----Danny Trejo, Jessica Alba, Robert De Niro, Michelle Rodriguez
Filmin Türü---Gerilim/Macera/Aksiyon/Suç
Offical Site----http://www.vivamachete.com/
Filmin Konusu-Meksikalı eski bir federal, Texas’da işçi olarak çalışıp gizlenmektedir. Bir politikacı, Machete’yi pis işlerini yapması için işe alır. Ancak Machete, bir süre sonra kendini işe alanların amaçlarının farklı olduğunu anlar. Rodriguez ve Tarantino’nun yapımcılığını üstlendiği, aksiyon ve gerilim filmi sevenleri hedefleyen film, Rodriguez’in Grindhouse adlı filminin fragmanı baz alınarak çekildi.

DESPICABLE ME (ÇILGIN HIRSIZ)
Yönetmen----------Chris Renaud, Pierre Coffin
Seslendirenler-----Steve Carrell, Jason Segel, Miranda Cosgrove, Julie Andrews
Filmin Türü--------Animasyon/Aile
Offical Site---------http://www.cilginhirsiz.com.tr/
Filmin Konusu-----Etrafı minyonların oluşturduğu küçük bir orduyla çevrili olan Gru dünya tarihindeki en büyük soygunu plânlamaktadır: Ay’ı çalacaktır. Gru, kötü olan her şey sevmektedir. Küçültme ışınları, dondurma ışınları ve savaşa hazır araçlardan oluşan cephaneliğiyle herkesi yok eder. Ta ki üç küçük yetim kız ona bakıp, başka kimsenin onda görmediğini görene kadar: Potansiyel bir baba. 

PREDATORS
Yönetmen----Nimrod Antal
Oyuncular-----Adrien Brody, Alice Braga, Topher Grace, Danny Trejo
Filmin Türü---Bilim Kurgu/Macera/Aksiyon
Offical Site----http://www.predators-movie.com/
Filmin Konusu-Yabancı bir gezegene getirilen birlik, kısa sürede kendilerinin av olduğunu farkeder. Birlikte, gözden düşmüş bir fizikçi dışında her biri soğukkanlı birer katil olan suçlular ve ölüm bir grup paralı asker vardır. İnsan predator’lar (avcılar) düştükleri gezegende bu sefer uzaylı predator’lar tarafından sistematik bir biçimde avlanacaklardır.

Twitter
Facebook
Yahoo
Reddit
Feed

0 yorum:

 

Yaşam ve İnsanlar Düşünce